Kağıthane Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kağıthane semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kağıthane Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kağıthane Klima Servis Markalarımız

Kağıthane Arçelik Klima Servisi, Kağıthane Beko Klima Servisi, Kağıthane Altus Klima Servisi, Kağıthane Arstil Klima Servisi, Kağıthane Demirdöküm Klima Servisi, Kağıthane York Klima Servisi, Kağıthane Alaska Klima Servisi, Kağıthane Regal Klima Servisi, Kağıthane Seg Klima Servisi, Kağıthane Vestel Klima Servisi, Kağıthane Baymak Klima Servisi, Kağıthane Baxi Klima Servisi, Kağıthane Toshiba Klima Servisi, Kağıthane Fujitsu Klima Servisi, Kağıthane Daikın Klima Servisi, Kağıthane Airfel Klima Servisi, Kağıthane Seikon Klima Servisi, Kağıthane Samsung Klima Servisi, Kağıthane Alarko Klima Servisi, Kağıthane Eca Klima Servisi, Kağıthane Bosch Klima Servisi, Kağıthane Siemens Klima Servisi, Kağıthane Lg Klima Servisi, Kağıthane Mitsubishi Klima Servisi, Kağıthane Midea Klima Servisi,

Kağıthane Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kağıthane Klima Montaj Servisi, Kağıthane Klima Yerdeğişimi Servisi, Kağıthane Klima Bakım Servisi, Kağıthane Klima Arıza Servisi,

Kağıthane Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir