Kamiloba Klima Servisi

Kamiloba Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kamiloba semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kamiloba Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kamiloba Klima Servis Markalarımız

Kamiloba Arçelik Klima Servisi, Kamiloba Beko Klima Servisi, Kamiloba Altus Klima Servisi, Kamiloba Arstil Klima Servisi, Kamiloba Demirdöküm Klima Servisi, Kamiloba York Klima Servisi, Kamiloba Alaska Klima Servisi, Kamiloba Regal Klima Servisi, Kamiloba Seg Klima Servisi, Kamiloba Vestel Klima Servisi, Kamiloba Baymak Klima Servisi, Kamiloba Baxi Klima Servisi, Kamiloba Toshiba Klima Servisi, Kamiloba Fujitsu Klima Servisi, Kamiloba Daikın Klima Servisi, Kamiloba Airfel Klima Servisi, Kamiloba Seikon Klima Servisi, Kamiloba Samsung Klima Servisi, Kamiloba Alarko Klima Servisi, Kamiloba Eca Klima Servisi, Kamiloba Bosch Klima Servisi, Kamiloba Siemens Klima Servisi, Kamiloba Lg Klima Servisi, Kamiloba Mitsubishi Klima Servisi, Kamiloba Midea Klima Servisi,

Kamiloba Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kamiloba Klima Montaj Servisi, Kamiloba Klima Yerdeğişimi Servisi, Kamiloba Klima Bakım Servisi, Kamiloba Klima Arıza Servisi,

Kamiloba Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara