Kartal Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kartal semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kartal Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kartal Klima Servis Markalarımız

Kartal Arçelik Klima Servisi, Kartal Beko Klima Servisi, Kartal Altus Klima Servisi, Kartal Arstil Klima Servisi, Kartal Demirdöküm Klima Servisi, Kartal York Klima Servisi, Kartal Alaska Klima Servisi, Kartal Regal Klima Servisi, Kartal Seg Klima Servisi, Kartal Vestel Klima Servisi, Kartal Baymak Klima Servisi, Kartal Baxi Klima Servisi, Kartal Toshiba Klima Servisi, Kartal Fujitsu Klima Servisi, Kartal Daikın Klima Servisi, Kartal Airfel Klima Servisi, Kartal Seikon Klima Servisi, Kartal Samsung Klima Servisi, Kartal Alarko Klima Servisi, Kartal Eca Klima Servisi, Kartal Bosch Klima Servisi, Kartal Siemens Klima Servisi, Kartal Lg Klima Servisi, Kartal Mitsubishi Klima Servisi, Kartal Midea Klima Servisi,

Kartal Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kartal Klima Montaj Servisi, Kartal Klima Yerdeğişimi Servisi, Kartal Klima Bakım Servisi, Kartal Klima Arıza Servisi,

Kartal Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir