Kasımpaşa Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kasımpaşa semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kasımpaşa Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kasımpaşa Klima Servis Markalarımız

Kasımpaşa Arçelik Klima Servisi, Kasımpaşa Beko Klima Servisi, Kasımpaşa Altus Klima Servisi, Kasımpaşa Arstil Klima Servisi, Kasımpaşa Demirdöküm Klima Servisi, Kasımpaşa York Klima Servisi, Kasımpaşa Alaska Klima Servisi, Kasımpaşa Regal Klima Servisi, Kasımpaşa Seg Klima Servisi, Kasımpaşa Vestel Klima Servisi, Kasımpaşa Baymak Klima Servisi, Kasımpaşa Baxi Klima Servisi, Kasımpaşa Toshiba Klima Servisi, Kasımpaşa Fujitsu Klima Servisi, Kasımpaşa Daikın Klima Servisi, Kasımpaşa Airfel Klima Servisi, Kasımpaşa Seikon Klima Servisi, Kasımpaşa Samsung Klima Servisi, Kasımpaşa Alarko Klima Servisi, Kasımpaşa Eca Klima Servisi, Kasımpaşa Bosch Klima Servisi, Kasımpaşa Siemens Klima Servisi, Kasımpaşa Lg Klima Servisi, Kasımpaşa Mitsubishi Klima Servisi, Kasımpaşa Midea Klima Servisi,

Kasımpaşa Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kasımpaşa Klima Montaj Servisi, Kasımpaşa Klima Yerdeğişimi Servisi, Kasımpaşa Klima Bakım Servisi, Kasımpaşa Klima Arıza Servisi,

Kasımpaşa Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir