Kayaşehir Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kayaşehir semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kayaşehir Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kayaşehir Klima Servis Markalarımız

Kayaşehir Arçelik Klima Servisi, Kayaşehir Beko Klima Servisi, Kayaşehir Altus Klima Servisi, Kayaşehir Arstil Klima Servisi, Kayaşehir Demirdöküm Klima Servisi, Kayaşehir York Klima Servisi, Kayaşehir Alaska Klima Servisi, Kayaşehir Regal Klima Servisi, Kayaşehir Seg Klima Servisi, Kayaşehir Vestel Klima Servisi, Kayaşehir Baymak Klima Servisi, Kayaşehir Baxi Klima Servisi, Kayaşehir Toshiba Klima Servisi, Kayaşehir Fujitsu Klima Servisi, Kayaşehir Daikın Klima Servisi, Kayaşehir Airfel Klima Servisi, Kayaşehir Seikon Klima Servisi, Kayaşehir Samsung Klima Servisi, Kayaşehir Alarko Klima Servisi, Kayaşehir Eca Klima Servisi, Kayaşehir Bosch Klima Servisi, Kayaşehir Siemens Klima Servisi, Kayaşehir Lg Klima Servisi, Kayaşehir Mitsubishi Klima Servisi, Kayaşehir Midea Klima Servisi,

Kayaşehir Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kayaşehir Klima Montaj Servisi, Kayaşehir Klima Yerdeğişimi Servisi, Kayaşehir Klima Bakım Servisi, Kayaşehir Klima Arıza Servisi,

Kayaşehir Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir