Kemerburgaz Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kemerburgaz semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kemerburgaz Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kemerburgaz Klima Servis Markalarımız

Kemerburgaz Arçelik Klima Servisi, Kemerburgaz Beko Klima Servisi, Kemerburgaz Altus Klima Servisi, Kemerburgaz Arstil Klima Servisi, Kemerburgaz Demirdöküm Klima Servisi, Kemerburgaz York Klima Servisi, Kemerburgaz Alaska Klima Servisi, Kemerburgaz Regal Klima Servisi, Kemerburgaz Seg Klima Servisi, Kemerburgaz Vestel Klima Servisi, Kemerburgaz Baymak Klima Servisi, Kemerburgaz Baxi Klima Servisi, Kemerburgaz Toshiba Klima Servisi, Kemerburgaz Fujitsu Klima Servisi, Kemerburgaz Daikın Klima Servisi, Kemerburgaz Airfel Klima Servisi, Kemerburgaz Seikon Klima Servisi, Kemerburgaz Samsung Klima Servisi, Kemerburgaz Alarko Klima Servisi, Kemerburgaz Eca Klima Servisi, Kemerburgaz Bosch Klima Servisi, Kemerburgaz Siemens Klima Servisi, Kemerburgaz Lg Klima Servisi, Kemerburgaz Mitsubishi Klima Servisi, Kemerburgaz Midea Klima Servisi,

Kemerburgaz Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kemerburgaz Klima Montaj Servisi, Kemerburgaz Klima Yerdeğişimi Servisi, Kemerburgaz Klima Bakım Servisi, Kemerburgaz Klima Arıza Servisi,

Kemerburgaz Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir