Kıraç Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kıraç semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kıraç Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kıraç Klima Servis Markalarımız

Kıraç Arçelik Klima Servisi, Kıraç Beko Klima Servisi, Kıraç Altus Klima Servisi, Kıraç Arstil Klima Servisi, Kıraç Demirdöküm Klima Servisi, Kıraç York Klima Servisi, Kıraç Alaska Klima Servisi, Kıraç Regal Klima Servisi, Kıraç Seg Klima Servisi, Kıraç Vestel Klima Servisi, Kıraç Baymak Klima Servisi, Kıraç Baxi Klima Servisi, Kıraç Toshiba Klima Servisi, Kıraç Fujitsu Klima Servisi, Kıraç Daikın Klima Servisi, Kıraç Airfel Klima Servisi, Kıraç Seikon Klima Servisi, Kıraç Samsung Klima Servisi, Kıraç Alarko Klima Servisi, Kıraç Eca Klima Servisi, Kıraç Bosch Klima Servisi, Kıraç Siemens Klima Servisi, Kıraç Lg Klima Servisi, Kıraç Mitsubishi Klima Servisi, Kıraç Midea Klima Servisi,

Kıraç Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kıraç Klima Montaj Servisi, Kıraç Klima Yerdeğişimi Servisi, Kıraç Klima Bakım Servisi, Kıraç Klima Arıza Servisi,

Kıraç Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir