Küçükbakkalköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Küçükbakkalköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Küçükbakkalköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Küçükbakkalköy Klima Servis Markalarımız

Küçükbakkalköy Arçelik Klima Servisi, Küçükbakkalköy Beko Klima Servisi, Küçükbakkalköy Altus Klima Servisi, Küçükbakkalköy Arstil Klima Servisi, Küçükbakkalköy Demirdöküm Klima Servisi, Küçükbakkalköy York Klima Servisi, Küçükbakkalköy Alaska Klima Servisi, Küçükbakkalköy Regal Klima Servisi, Küçükbakkalköy Seg Klima Servisi, Küçükbakkalköy Vestel Klima Servisi, Küçükbakkalköy Baymak Klima Servisi, Küçükbakkalköy Baxi Klima Servisi, Küçükbakkalköy Toshiba Klima Servisi, Küçükbakkalköy Fujitsu Klima Servisi, Küçükbakkalköy Daikın Klima Servisi, Küçükbakkalköy Airfel Klima Servisi, Küçükbakkalköy Seikon Klima Servisi, Küçükbakkalköy Samsung Klima Servisi, Küçükbakkalköy Alarko Klima Servisi, Küçükbakkalköy Eca Klima Servisi, Küçükbakkalköy Bosch Klima Servisi, Küçükbakkalköy Siemens Klima Servisi, Küçükbakkalköy Lg Klima Servisi, Küçükbakkalköy Mitsubishi Klima Servisi, Küçükbakkalköy Midea Klima Servisi,

Küçükbakkalköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Küçükbakkalköy Klima Montaj Servisi, Küçükbakkalköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Küçükbakkalköy Klima Bakım Servisi, Küçükbakkalköy Klima Arıza Servisi,

Küçükbakkalköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir