Küçükçekmece Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Küçükçekmece semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Küçükçekmece Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Küçükçekmece Klima Servis Markalarımız

Küçükçekmece Arçelik Klima Servisi, Küçükçekmece Beko Klima Servisi, Küçükçekmece Altus Klima Servisi, Küçükçekmece Arstil Klima Servisi, Küçükçekmece Demirdöküm Klima Servisi, Küçükçekmece York Klima Servisi, Küçükçekmece Alaska Klima Servisi, Küçükçekmece Regal Klima Servisi, Küçükçekmece Seg Klima Servisi, Küçükçekmece Vestel Klima Servisi, Küçükçekmece Baymak Klima Servisi, Küçükçekmece Baxi Klima Servisi, Küçükçekmece Toshiba Klima Servisi, Küçükçekmece Fujitsu Klima Servisi, Küçükçekmece Daikın Klima Servisi, Küçükçekmece Airfel Klima Servisi, Küçükçekmece Seikon Klima Servisi, Küçükçekmece Samsung Klima Servisi, Küçükçekmece Alarko Klima Servisi, Küçükçekmece Eca Klima Servisi, Küçükçekmece Bosch Klima Servisi, Küçükçekmece Siemens Klima Servisi, Küçükçekmece Lg Klima Servisi, Küçükçekmece Mitsubishi Klima Servisi, Küçükçekmece Midea Klima Servisi,

Küçükçekmece Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Küçükçekmece Klima Montaj Servisi, Küçükçekmece Klima Yerdeğişimi Servisi, Küçükçekmece Klima Bakım Servisi, Küçükçekmece Klima Arıza Servisi,

Küçükçekmece Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir