Kumburgaz Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kumburgaz semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kumburgaz Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kumburgaz Klima Servis Markalarımız

Kumburgaz Arçelik Klima Servisi, Kumburgaz Beko Klima Servisi, Kumburgaz Altus Klima Servisi, Kumburgaz Arstil Klima Servisi, Kumburgaz Demirdöküm Klima Servisi, Kumburgaz York Klima Servisi, Kumburgaz Alaska Klima Servisi, Kumburgaz Regal Klima Servisi, Kumburgaz Seg Klima Servisi, Kumburgaz Vestel Klima Servisi, Kumburgaz Baymak Klima Servisi, Kumburgaz Baxi Klima Servisi, Kumburgaz Toshiba Klima Servisi, Kumburgaz Fujitsu Klima Servisi, Kumburgaz Daikın Klima Servisi, Kumburgaz Airfel Klima Servisi, Kumburgaz Seikon Klima Servisi, Kumburgaz Samsung Klima Servisi, Kumburgaz Alarko Klima Servisi, Kumburgaz Eca Klima Servisi, Kumburgaz Bosch Klima Servisi, Kumburgaz Siemens Klima Servisi, Kumburgaz Lg Klima Servisi, Kumburgaz Mitsubishi Klima Servisi, Kumburgaz Midea Klima Servisi,

Kumburgaz Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kumburgaz Klima Montaj Servisi, Kumburgaz Klima Yerdeğişimi Servisi, Kumburgaz Klima Bakım Servisi, Kumburgaz Klima Arıza Servisi,

Kumburgaz Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir