Kumkapı Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kumkapı semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kumkapı Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kumkapı Klima Servis Markalarımız

Kumkapı Arçelik Klima Servisi, Kumkapı Beko Klima Servisi, Kumkapı Altus Klima Servisi, Kumkapı Arstil Klima Servisi, Kumkapı Demirdöküm Klima Servisi, Kumkapı York Klima Servisi, Kumkapı Alaska Klima Servisi, Kumkapı Regal Klima Servisi, Kumkapı Seg Klima Servisi, Kumkapı Vestel Klima Servisi, Kumkapı Baymak Klima Servisi, Kumkapı Baxi Klima Servisi, Kumkapı Toshiba Klima Servisi, Kumkapı Fujitsu Klima Servisi, Kumkapı Daikın Klima Servisi, Kumkapı Airfel Klima Servisi, Kumkapı Seikon Klima Servisi, Kumkapı Samsung Klima Servisi, Kumkapı Alarko Klima Servisi, Kumkapı Eca Klima Servisi, Kumkapı Bosch Klima Servisi, Kumkapı Siemens Klima Servisi, Kumkapı Lg Klima Servisi, Kumkapı Mitsubishi Klima Servisi, Kumkapı Midea Klima Servisi,

Kumkapı Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kumkapı Klima Montaj Servisi, Kumkapı Klima Yerdeğişimi Servisi, Kumkapı Klima Bakım Servisi, Kumkapı Klima Arıza Servisi,

Kumkapı Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir