Kurtköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kurtköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kurtköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kurtköy Klima Servis Markalarımız

Kurtköy Arçelik Klima Servisi, Kurtköy Beko Klima Servisi, Kurtköy Altus Klima Servisi, Kurtköy Arstil Klima Servisi, Kurtköy Demirdöküm Klima Servisi, Kurtköy York Klima Servisi, Kurtköy Alaska Klima Servisi, Kurtköy Regal Klima Servisi, Kurtköy Seg Klima Servisi, Kurtköy Vestel Klima Servisi, Kurtköy Baymak Klima Servisi, Kurtköy Baxi Klima Servisi, Kurtköy Toshiba Klima Servisi, Kurtköy Fujitsu Klima Servisi, Kurtköy Daikın Klima Servisi, Kurtköy Airfel Klima Servisi, Kurtköy Seikon Klima Servisi, Kurtköy Samsung Klima Servisi, Kurtköy Alarko Klima Servisi, Kurtköy Eca Klima Servisi, Kurtköy Bosch Klima Servisi, Kurtköy Siemens Klima Servisi, Kurtköy Lg Klima Servisi, Kurtköy Mitsubishi Klima Servisi, Kurtköy Midea Klima Servisi,

Kurtköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kurtköy Klima Montaj Servisi, Kurtköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Kurtköy Klima Bakım Servisi, Kurtköy Klima Arıza Servisi,

Kurtköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir