Laleli Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Laleli semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Laleli Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Laleli Klima Servis Markalarımız

Laleli Arçelik Klima Servisi, Laleli Beko Klima Servisi, Laleli Altus Klima Servisi, Laleli Arstil Klima Servisi, Laleli Demirdöküm Klima Servisi, Laleli York Klima Servisi, Laleli Alaska Klima Servisi, Laleli Regal Klima Servisi, Laleli Seg Klima Servisi, Laleli Vestel Klima Servisi, Laleli Baymak Klima Servisi, Laleli Baxi Klima Servisi, Laleli Toshiba Klima Servisi, Laleli Fujitsu Klima Servisi, Laleli Daikın Klima Servisi, Laleli Airfel Klima Servisi, Laleli Seikon Klima Servisi, Laleli Samsung Klima Servisi, Laleli Alarko Klima Servisi, Laleli Eca Klima Servisi, Laleli Bosch Klima Servisi, Laleli Siemens Klima Servisi, Laleli Lg Klima Servisi, Laleli Mitsubishi Klima Servisi, Laleli Midea Klima Servisi,

Laleli Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Laleli Klima Montaj Servisi, Laleli Klima Yerdeğişimi Servisi, Laleli Klima Bakım Servisi, Laleli Klima Arıza Servisi,

Laleli Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir