Levent Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Levent semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Levent Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Levent Klima Servis Markalarımız

Levent Arçelik Klima Servisi, Levent Beko Klima Servisi, Levent Altus Klima Servisi, Levent Arstil Klima Servisi, Levent Demirdöküm Klima Servisi, Levent York Klima Servisi, Levent Alaska Klima Servisi, Levent Regal Klima Servisi, Levent Seg Klima Servisi, Levent Vestel Klima Servisi, Levent Baymak Klima Servisi, Levent Baxi Klima Servisi, Levent Toshiba Klima Servisi, Levent Fujitsu Klima Servisi, Levent Daikın Klima Servisi, Levent Airfel Klima Servisi, Levent Seikon Klima Servisi, Levent Samsung Klima Servisi, Levent Alarko Klima Servisi, Levent Eca Klima Servisi, Levent Bosch Klima Servisi, Levent Siemens Klima Servisi, Levent Lg Klima Servisi, Levent Mitsubishi Klima Servisi, Levent Midea Klima Servisi,

Levent Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Levent Klima Montaj Servisi, Levent Klima Yerdeğişimi Servisi, Levent Klima Bakım Servisi, Levent Klima Arıza Servisi,

Levent Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir