Mahmutbey Klima Servisi

Mahmutbey Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Mahmutbey semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Mahmutbey Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Mahmutbey Klima Servis Markalarımız

Mahmutbey Arçelik Klima Servisi, Mahmutbey Beko Klima Servisi, Mahmutbey Altus Klima Servisi, Mahmutbey Arstil Klima Servisi, Mahmutbey Demirdöküm Klima Servisi, Mahmutbey York Klima Servisi, Mahmutbey Alaska Klima Servisi, Mahmutbey Regal Klima Servisi, Mahmutbey Seg Klima Servisi, Mahmutbey Vestel Klima Servisi, Mahmutbey Baymak Klima Servisi, Mahmutbey Baxi Klima Servisi, Mahmutbey Toshiba Klima Servisi, Mahmutbey Fujitsu Klima Servisi, Mahmutbey Daikın Klima Servisi, Mahmutbey Airfel Klima Servisi, Mahmutbey Seikon Klima Servisi, Mahmutbey Samsung Klima Servisi, Mahmutbey Alarko Klima Servisi, Mahmutbey Eca Klima Servisi, Mahmutbey Bosch Klima Servisi, Mahmutbey Siemens Klima Servisi, Mahmutbey Lg Klima Servisi, Mahmutbey Mitsubishi Klima Servisi, Mahmutbey Midea Klima Servisi,

Mahmutbey Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Mahmutbey Klima Montaj Servisi, Mahmutbey Klima Yerdeğişimi Servisi, Mahmutbey Klima Bakım Servisi, Mahmutbey Klima Arıza Servisi,

Mahmutbey Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara