Maslak Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Maslak semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Maslak Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Maslak Klima Servis Markalarımız

Maslak Arçelik Klima Servisi, Maslak Beko Klima Servisi, Maslak Altus Klima Servisi, Maslak Arstil Klima Servisi, Maslak Demirdöküm Klima Servisi, Maslak York Klima Servisi, Maslak Alaska Klima Servisi, Maslak Regal Klima Servisi, Maslak Seg Klima Servisi, Maslak Vestel Klima Servisi, Maslak Baymak Klima Servisi, Maslak Baxi Klima Servisi, Maslak Toshiba Klima Servisi, Maslak Fujitsu Klima Servisi, Maslak Daikın Klima Servisi, Maslak Airfel Klima Servisi, Maslak Seikon Klima Servisi, Maslak Samsung Klima Servisi, Maslak Alarko Klima Servisi, Maslak Eca Klima Servisi, Maslak Bosch Klima Servisi, Maslak Siemens Klima Servisi, Maslak Lg Klima Servisi, Maslak Mitsubishi Klima Servisi, Maslak Midea Klima Servisi,

Maslak Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Maslak Klima Montaj Servisi, Maslak Klima Yerdeğişimi Servisi, Maslak Klima Bakım Servisi, Maslak Klima Arıza Servisi,

Maslak Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir