Mecidiyeköy Klima Servisi

Mecidiyeköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Mecidiyeköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Mecidiyeköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Mecidiyeköy Klima Servis Markalarımız

Mecidiyeköy Arçelik Klima Servisi, Mecidiyeköy Beko Klima Servisi, Mecidiyeköy Altus Klima Servisi, Mecidiyeköy Arstil Klima Servisi, Mecidiyeköy Demirdöküm Klima Servisi, Mecidiyeköy York Klima Servisi, Mecidiyeköy Alaska Klima Servisi, Mecidiyeköy Regal Klima Servisi, Mecidiyeköy Seg Klima Servisi, Mecidiyeköy Vestel Klima Servisi, Mecidiyeköy Baymak Klima Servisi, Mecidiyeköy Baxi Klima Servisi, Mecidiyeköy Toshiba Klima Servisi, Mecidiyeköy Fujitsu Klima Servisi, Mecidiyeköy Daikın Klima Servisi, Mecidiyeköy Airfel Klima Servisi, Mecidiyeköy Seikon Klima Servisi, Mecidiyeköy Samsung Klima Servisi, Mecidiyeköy Alarko Klima Servisi, Mecidiyeköy Eca Klima Servisi, Mecidiyeköy Bosch Klima Servisi, Mecidiyeköy Siemens Klima Servisi, Mecidiyeköy Lg Klima Servisi, Mecidiyeköy Mitsubishi Klima Servisi, Mecidiyeköy Midea Klima Servisi,

Mecidiyeköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Mecidiyeköy Klima Montaj Servisi, Mecidiyeköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Mecidiyeköy Klima Bakım Servisi, Mecidiyeköy Klima Arıza Servisi,

Mecidiyeköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Ara