Merter Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Merter semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Merter Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Merter Klima Servis Markalarımız

Merter Arçelik Klima Servisi, Merter Beko Klima Servisi, Merter Altus Klima Servisi, Merter Arstil Klima Servisi, Merter Demirdöküm Klima Servisi, Merter York Klima Servisi, Merter Alaska Klima Servisi, Merter Regal Klima Servisi, Merter Seg Klima Servisi, Merter Vestel Klima Servisi, Merter Baymak Klima Servisi, Merter Baxi Klima Servisi, Merter Toshiba Klima Servisi, Merter Fujitsu Klima Servisi, Merter Daikın Klima Servisi, Merter Airfel Klima Servisi, Merter Seikon Klima Servisi, Merter Samsung Klima Servisi, Merter Alarko Klima Servisi, Merter Eca Klima Servisi, Merter Bosch Klima Servisi, Merter Siemens Klima Servisi, Merter Lg Klima Servisi, Merter Mitsubishi Klima Servisi, Merter Midea Klima Servisi,

Merter Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Merter Klima Montaj Servisi, Merter Klima Yerdeğişimi Servisi, Merter Klima Bakım Servisi, Merter Klima Arıza Servisi,

Merter Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir