Mimaroba Klima Servisi

Mimaroba Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Mimaroba semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Mimaroba Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Mimaroba Klima Servis Markalarımız

Mimaroba Arçelik Klima Servisi, Mimaroba Beko Klima Servisi, Mimaroba Altus Klima Servisi, Mimaroba Arstil Klima Servisi, Mimaroba Demirdöküm Klima Servisi, Mimaroba York Klima Servisi, Mimaroba Alaska Klima Servisi, Mimaroba Regal Klima Servisi, Mimaroba Seg Klima Servisi, Mimaroba Vestel Klima Servisi, Mimaroba Baymak Klima Servisi, Mimaroba Baxi Klima Servisi, Mimaroba Toshiba Klima Servisi, Mimaroba Fujitsu Klima Servisi, Mimaroba Daikın Klima Servisi, Mimaroba Airfel Klima Servisi, Mimaroba Seikon Klima Servisi, Mimaroba Samsung Klima Servisi, Mimaroba Alarko Klima Servisi, Mimaroba Eca Klima Servisi, Mimaroba Bosch Klima Servisi, Mimaroba Siemens Klima Servisi, Mimaroba Lg Klima Servisi, Mimaroba Mitsubishi Klima Servisi, Mimaroba Midea Klima Servisi,

Mimaroba Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Mimaroba Klima Montaj Servisi, Mimaroba Klima Yerdeğişimi Servisi, Mimaroba Klima Bakım Servisi, Mimaroba Klima Arıza Servisi,

Mimaroba Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara