Mimarsinan Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Mimarsinan semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Mimarsinan Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Mimarsinan Klima Servis Markalarımız

Mimarsinan Arçelik Klima Servisi, Mimarsinan Beko Klima Servisi, Mimarsinan Altus Klima Servisi, Mimarsinan Arstil Klima Servisi, Mimarsinan Demirdöküm Klima Servisi, Mimarsinan York Klima Servisi, Mimarsinan Alaska Klima Servisi, Mimarsinan Regal Klima Servisi, Mimarsinan Seg Klima Servisi, Mimarsinan Vestel Klima Servisi, Mimarsinan Baymak Klima Servisi, Mimarsinan Baxi Klima Servisi, Mimarsinan Toshiba Klima Servisi, Mimarsinan Fujitsu Klima Servisi, Mimarsinan Daikın Klima Servisi, Mimarsinan Airfel Klima Servisi, Mimarsinan Seikon Klima Servisi, Mimarsinan Samsung Klima Servisi, Mimarsinan Alarko Klima Servisi, Mimarsinan Eca Klima Servisi, Mimarsinan Bosch Klima Servisi, Mimarsinan Siemens Klima Servisi, Mimarsinan Lg Klima Servisi, Mimarsinan Mitsubishi Klima Servisi, Mimarsinan Midea Klima Servisi,

Mimarsinan Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Mimarsinan Klima Montaj Servisi, Mimarsinan Klima Yerdeğişimi Servisi, Mimarsinan Klima Bakım Servisi, Mimarsinan Klima Arıza Servisi,

Mimarsinan Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir