Nişantaşı Klima Servisi

Nişantaşı Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Nişantaşı semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Nişantaşı Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Nişantaşı Klima Servis Markalarımız

Nişantaşı Arçelik Klima Servisi, Nişantaşı Beko Klima Servisi, Nişantaşı Altus Klima Servisi, Nişantaşı Arstil Klima Servisi, Nişantaşı Demirdöküm Klima Servisi, Nişantaşı York Klima Servisi, Nişantaşı Alaska Klima Servisi, Nişantaşı Regal Klima Servisi, Nişantaşı Seg Klima Servisi, Nişantaşı Vestel Klima Servisi, Nişantaşı Baymak Klima Servisi, Nişantaşı Baxi Klima Servisi, Nişantaşı Toshiba Klima Servisi, Nişantaşı Fujitsu Klima Servisi, Nişantaşı Daikın Klima Servisi, Nişantaşı Airfel Klima Servisi, Nişantaşı Seikon Klima Servisi, Nişantaşı Samsung Klima Servisi, Nişantaşı Alarko Klima Servisi, Nişantaşı Eca Klima Servisi, Nişantaşı Bosch Klima Servisi, Nişantaşı Siemens Klima Servisi, Nişantaşı Lg Klima Servisi, Nişantaşı Mitsubishi Klima Servisi, Nişantaşı Midea Klima Servisi,

Nişantaşı Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Nişantaşı Klima Montaj Servisi, Nişantaşı Klima Yerdeğişimi Servisi, Nişantaşı Klima Bakım Servisi, Nişantaşı Klima Arıza Servisi,

Nişantaşı Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara