Ortaköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Ortaköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Ortaköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Ortaköy Klima Servis Markalarımız

Ortaköy Arçelik Klima Servisi, Ortaköy Beko Klima Servisi, Ortaköy Altus Klima Servisi, Ortaköy Arstil Klima Servisi, Ortaköy Demirdöküm Klima Servisi, Ortaköy York Klima Servisi, Ortaköy Alaska Klima Servisi, Ortaköy Regal Klima Servisi, Ortaköy Seg Klima Servisi, Ortaköy Vestel Klima Servisi, Ortaköy Baymak Klima Servisi, Ortaköy Baxi Klima Servisi, Ortaköy Toshiba Klima Servisi, Ortaköy Fujitsu Klima Servisi, Ortaköy Daikın Klima Servisi, Ortaköy Airfel Klima Servisi, Ortaköy Seikon Klima Servisi, Ortaköy Samsung Klima Servisi, Ortaköy Alarko Klima Servisi, Ortaköy Eca Klima Servisi, Ortaköy Bosch Klima Servisi, Ortaköy Siemens Klima Servisi, Ortaköy Lg Klima Servisi, Ortaköy Mitsubishi Klima Servisi, Ortaköy Midea Klima Servisi,

Ortaköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Ortaköy Klima Montaj Servisi, Ortaköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Ortaköy Klima Bakım Servisi, Ortaköy Klima Arıza Servisi,

Ortaköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir