Pendik Klima Servisi

Pendik Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Pendik semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Pendik Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Pendik Klima Servis Markalarımız

Pendik Arçelik Klima Servisi, Pendik Beko Klima Servisi, Pendik Altus Klima Servisi, Pendik Arstil Klima Servisi, Pendik Demirdöküm Klima Servisi, Pendik York Klima Servisi, Pendik Alaska Klima Servisi, Pendik Regal Klima Servisi, Pendik Seg Klima Servisi, Pendik Vestel Klima Servisi, Pendik Baymak Klima Servisi, Pendik Baxi Klima Servisi, Pendik Toshiba Klima Servisi, Pendik Fujitsu Klima Servisi, Pendik Daikın Klima Servisi, Pendik Airfel Klima Servisi, Pendik Seikon Klima Servisi, Pendik Samsung Klima Servisi, Pendik Alarko Klima Servisi, Pendik Eca Klima Servisi, Pendik Bosch Klima Servisi, Pendik Siemens Klima Servisi, Pendik Lg Klima Servisi, Pendik Mitsubishi Klima Servisi, Pendik Midea Klima Servisi,

Pendik Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Pendik Klima Montaj Servisi, Pendik Klima Yerdeğişimi Servisi, Pendik Klima Bakım Servisi, Pendik Klima Arıza Servisi,

Pendik Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara