Riva Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Riva semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Riva Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Riva Klima Servis Markalarımız

Riva Arçelik Klima Servisi, Riva Beko Klima Servisi, Riva Altus Klima Servisi, Riva Arstil Klima Servisi, Riva Demirdöküm Klima Servisi, Riva York Klima Servisi, Riva Alaska Klima Servisi, Riva Regal Klima Servisi, Riva Seg Klima Servisi, Riva Vestel Klima Servisi, Riva Baymak Klima Servisi, Riva Baxi Klima Servisi, Riva Toshiba Klima Servisi, Riva Fujitsu Klima Servisi, Riva Daikın Klima Servisi, Riva Airfel Klima Servisi, Riva Seikon Klima Servisi, Riva Samsung Klima Servisi, Riva Alarko Klima Servisi, Riva Eca Klima Servisi, Riva Bosch Klima Servisi, Riva Siemens Klima Servisi, Riva Lg Klima Servisi, Riva Mitsubishi Klima Servisi, Riva Midea Klima Servisi,

Riva Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Riva Klima Montaj Servisi, Riva Klima Yerdeğişimi Servisi, Riva Klima Bakım Servisi, Riva Klima Arıza Servisi,

Riva Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir