Sarıgazi Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Sarıgazi semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Sarıgazi Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Sarıgazi Klima Servis Markalarımız

Sarıgazi Arçelik Klima Servisi, Sarıgazi Beko Klima Servisi, Sarıgazi Altus Klima Servisi, Sarıgazi Arstil Klima Servisi, Sarıgazi Demirdöküm Klima Servisi, Sarıgazi York Klima Servisi, Sarıgazi Alaska Klima Servisi, Sarıgazi Regal Klima Servisi, Sarıgazi Seg Klima Servisi, Sarıgazi Vestel Klima Servisi, Sarıgazi Baymak Klima Servisi, Sarıgazi Baxi Klima Servisi, Sarıgazi Toshiba Klima Servisi, Sarıgazi Fujitsu Klima Servisi, Sarıgazi Daikın Klima Servisi, Sarıgazi Airfel Klima Servisi, Sarıgazi Seikon Klima Servisi, Sarıgazi Samsung Klima Servisi, Sarıgazi Alarko Klima Servisi, Sarıgazi Eca Klima Servisi, Sarıgazi Bosch Klima Servisi, Sarıgazi Siemens Klima Servisi, Sarıgazi Lg Klima Servisi, Sarıgazi Mitsubishi Klima Servisi, Sarıgazi Midea Klima Servisi,

Sarıgazi Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Sarıgazi Klima Montaj Servisi, Sarıgazi Klima Yerdeğişimi Servisi, Sarıgazi Klima Bakım Servisi, Sarıgazi Klima Arıza Servisi,

Sarıgazi Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir