Sarıyer Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Sarıyer semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Sarıyer Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Sarıyer Klima Servis Markalarımız

Sarıyer Arçelik Klima Servisi, Sarıyer Beko Klima Servisi, Sarıyer Altus Klima Servisi, Sarıyer Arstil Klima Servisi, Sarıyer Demirdöküm Klima Servisi, Sarıyer York Klima Servisi, Sarıyer Alaska Klima Servisi, Sarıyer Regal Klima Servisi, Sarıyer Seg Klima Servisi, Sarıyer Vestel Klima Servisi, Sarıyer Baymak Klima Servisi, Sarıyer Baxi Klima Servisi, Sarıyer Toshiba Klima Servisi, Sarıyer Fujitsu Klima Servisi, Sarıyer Daikın Klima Servisi, Sarıyer Airfel Klima Servisi, Sarıyer Seikon Klima Servisi, Sarıyer Samsung Klima Servisi, Sarıyer Alarko Klima Servisi, Sarıyer Eca Klima Servisi, Sarıyer Bosch Klima Servisi, Sarıyer Siemens Klima Servisi, Sarıyer Lg Klima Servisi, Sarıyer Mitsubishi Klima Servisi, Sarıyer Midea Klima Servisi,

Sarıyer Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Sarıyer Klima Montaj Servisi, Sarıyer Klima Yerdeğişimi Servisi, Sarıyer Klima Bakım Servisi, Sarıyer Klima Arıza Servisi,

Sarıyer Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir