Sefaköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Sefaköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Sefaköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Sefaköy Klima Servis Markalarımız

Sefaköy Arçelik Klima Servisi, Sefaköy Beko Klima Servisi, Sefaköy Altus Klima Servisi, Sefaköy Arstil Klima Servisi, Sefaköy Demirdöküm Klima Servisi, Sefaköy York Klima Servisi, Sefaköy Alaska Klima Servisi, Sefaköy Regal Klima Servisi, Sefaköy Seg Klima Servisi, Sefaköy Vestel Klima Servisi, Sefaköy Baymak Klima Servisi, Sefaköy Baxi Klima Servisi, Sefaköy Toshiba Klima Servisi, Sefaköy Fujitsu Klima Servisi, Sefaköy Daikın Klima Servisi, Sefaköy Airfel Klima Servisi, Sefaköy Seikon Klima Servisi, Sefaköy Samsung Klima Servisi, Sefaköy Alarko Klima Servisi, Sefaköy Eca Klima Servisi, Sefaköy Bosch Klima Servisi, Sefaköy Siemens Klima Servisi, Sefaköy Lg Klima Servisi, Sefaköy Mitsubishi Klima Servisi, Sefaköy Midea Klima Servisi,

Sefaköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Sefaköy Klima Montaj Servisi, Sefaköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Sefaköy Klima Bakım Servisi, Sefaköy Klima Arıza Servisi,

Sefaköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir