Selimpaşa Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Selimpaşa semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Selimpaşa Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Selimpaşa Klima Servis Markalarımız

Selimpaşa Arçelik Klima Servisi, Selimpaşa Beko Klima Servisi, Selimpaşa Altus Klima Servisi, Selimpaşa Arstil Klima Servisi, Selimpaşa Demirdöküm Klima Servisi, Selimpaşa York Klima Servisi, Selimpaşa Alaska Klima Servisi, Selimpaşa Regal Klima Servisi, Selimpaşa Seg Klima Servisi, Selimpaşa Vestel Klima Servisi, Selimpaşa Baymak Klima Servisi, Selimpaşa Baxi Klima Servisi, Selimpaşa Toshiba Klima Servisi, Selimpaşa Fujitsu Klima Servisi, Selimpaşa Daikın Klima Servisi, Selimpaşa Airfel Klima Servisi, Selimpaşa Seikon Klima Servisi, Selimpaşa Samsung Klima Servisi, Selimpaşa Alarko Klima Servisi, Selimpaşa Eca Klima Servisi, Selimpaşa Bosch Klima Servisi, Selimpaşa Siemens Klima Servisi, Selimpaşa Lg Klima Servisi, Selimpaşa Mitsubishi Klima Servisi, Selimpaşa Midea Klima Servisi,

Selimpaşa Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Selimpaşa Klima Montaj Servisi, Selimpaşa Klima Yerdeğişimi Servisi, Selimpaşa Klima Bakım Servisi, Selimpaşa Klima Arıza Servisi,

Selimpaşa Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir