Silivri Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Silivri semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Silivri Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Silivri Klima Servis Markalarımız

Silivri Arçelik Klima Servisi, Silivri Beko Klima Servisi, Silivri Altus Klima Servisi, Silivri Arstil Klima Servisi, Silivri Demirdöküm Klima Servisi, Silivri York Klima Servisi, Silivri Alaska Klima Servisi, Silivri Regal Klima Servisi, Silivri Seg Klima Servisi, Silivri Vestel Klima Servisi, Silivri Baymak Klima Servisi, Silivri Baxi Klima Servisi, Silivri Toshiba Klima Servisi, Silivri Fujitsu Klima Servisi, Silivri Daikın Klima Servisi, Silivri Airfel Klima Servisi, Silivri Seikon Klima Servisi, Silivri Samsung Klima Servisi, Silivri Alarko Klima Servisi, Silivri Eca Klima Servisi, Silivri Bosch Klima Servisi, Silivri Siemens Klima Servisi, Silivri Lg Klima Servisi, Silivri Mitsubishi Klima Servisi, Silivri Midea Klima Servisi,

Silivri Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Silivri Klima Montaj Servisi, Silivri Klima Yerdeğişimi Servisi, Silivri Klima Bakım Servisi, Silivri Klima Arıza Servisi,

Silivri Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir