Şirinevler Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Şirinevler semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Şirinevler Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Şirinevler Klima Servis Markalarımız

Şirinevler Arçelik Klima Servisi, Şirinevler Beko Klima Servisi, Şirinevler Altus Klima Servisi, Şirinevler Arstil Klima Servisi, Şirinevler Demirdöküm Klima Servisi, Şirinevler York Klima Servisi, Şirinevler Alaska Klima Servisi, Şirinevler Regal Klima Servisi, Şirinevler Seg Klima Servisi, Şirinevler Vestel Klima Servisi, Şirinevler Baymak Klima Servisi, Şirinevler Baxi Klima Servisi, Şirinevler Toshiba Klima Servisi, Şirinevler Fujitsu Klima Servisi, Şirinevler Daikın Klima Servisi, Şirinevler Airfel Klima Servisi, Şirinevler Seikon Klima Servisi, Şirinevler Samsung Klima Servisi, Şirinevler Alarko Klima Servisi, Şirinevler Eca Klima Servisi, Şirinevler Bosch Klima Servisi, Şirinevler Siemens Klima Servisi, Şirinevler Lg Klima Servisi, Şirinevler Mitsubishi Klima Servisi, Şirinevler Midea Klima Servisi,

Şirinevler Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Şirinevler Klima Montaj Servisi, Şirinevler Klima Yerdeğişimi Servisi, Şirinevler Klima Bakım Servisi, Şirinevler Klima Arıza Servisi,

Şirinevler Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir