Sirkeci Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Sirkeci semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Sirkeci Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Sirkeci Klima Servis Markalarımız

Sirkeci Arçelik Klima Servisi, Sirkeci Beko Klima Servisi, Sirkeci Altus Klima Servisi, Sirkeci Arstil Klima Servisi, Sirkeci Demirdöküm Klima Servisi, Sirkeci York Klima Servisi, Sirkeci Alaska Klima Servisi, Sirkeci Regal Klima Servisi, Sirkeci Seg Klima Servisi, Sirkeci Vestel Klima Servisi, Sirkeci Baymak Klima Servisi, Sirkeci Baxi Klima Servisi, Sirkeci Toshiba Klima Servisi, Sirkeci Fujitsu Klima Servisi, Sirkeci Daikın Klima Servisi, Sirkeci Airfel Klima Servisi, Sirkeci Seikon Klima Servisi, Sirkeci Samsung Klima Servisi, Sirkeci Alarko Klima Servisi, Sirkeci Eca Klima Servisi, Sirkeci Bosch Klima Servisi, Sirkeci Siemens Klima Servisi, Sirkeci Lg Klima Servisi, Sirkeci Mitsubishi Klima Servisi, Sirkeci Midea Klima Servisi,

Sirkeci Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Sirkeci Klima Montaj Servisi, Sirkeci Klima Yerdeğişimi Servisi, Sirkeci Klima Bakım Servisi, Sirkeci Klima Arıza Servisi,

Sirkeci Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir