Şişli Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Şişli semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Şişli Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Şişli Klima Servis Markalarımız

Şişli Arçelik Klima Servisi, Şişli Beko Klima Servisi, Şişli Altus Klima Servisi, Şişli Arstil Klima Servisi, Şişli Demirdöküm Klima Servisi, Şişli York Klima Servisi, Şişli Alaska Klima Servisi, Şişli Regal Klima Servisi, Şişli Seg Klima Servisi, Şişli Vestel Klima Servisi, Şişli Baymak Klima Servisi, Şişli Baxi Klima Servisi, Şişli Toshiba Klima Servisi, Şişli Fujitsu Klima Servisi, Şişli Daikın Klima Servisi, Şişli Airfel Klima Servisi, Şişli Seikon Klima Servisi, Şişli Samsung Klima Servisi, Şişli Alarko Klima Servisi, Şişli Eca Klima Servisi, Şişli Bosch Klima Servisi, Şişli Siemens Klima Servisi, Şişli Lg Klima Servisi, Şişli Mitsubishi Klima Servisi, Şişli Midea Klima Servisi,

Şişli Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Şişli Klima Montaj Servisi, Şişli Klima Yerdeğişimi Servisi, Şişli Klima Bakım Servisi, Şişli Klima Arıza Servisi,

Şişli Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir