Sultanbeyli Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Sultanbeyli semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Sultanbeyli Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Sultanbeyli Klima Servis Markalarımız

Sultanbeyli Arçelik Klima Servisi, Sultanbeyli Beko Klima Servisi, Sultanbeyli Altus Klima Servisi, Sultanbeyli Arstil Klima Servisi, Sultanbeyli Demirdöküm Klima Servisi, Sultanbeyli York Klima Servisi, Sultanbeyli Alaska Klima Servisi, Sultanbeyli Regal Klima Servisi, Sultanbeyli Seg Klima Servisi, Sultanbeyli Vestel Klima Servisi, Sultanbeyli Baymak Klima Servisi, Sultanbeyli Baxi Klima Servisi, Sultanbeyli Toshiba Klima Servisi, Sultanbeyli Fujitsu Klima Servisi, Sultanbeyli Daikın Klima Servisi, Sultanbeyli Airfel Klima Servisi, Sultanbeyli Seikon Klima Servisi, Sultanbeyli Samsung Klima Servisi, Sultanbeyli Alarko Klima Servisi, Sultanbeyli Eca Klima Servisi, Sultanbeyli Bosch Klima Servisi, Sultanbeyli Siemens Klima Servisi, Sultanbeyli Lg Klima Servisi, Sultanbeyli Mitsubishi Klima Servisi, Sultanbeyli Midea Klima Servisi,

Sultanbeyli Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Sultanbeyli Klima Montaj Servisi, Sultanbeyli Klima Yerdeğişimi Servisi, Sultanbeyli Klima Bakım Servisi, Sultanbeyli Klima Arıza Servisi,

Sultanbeyli Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir