Sultançiftliği Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Sultançiftliği semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Sultançiftliği Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Sultançiftliği Klima Servis Markalarımız

Sultançiftliği Arçelik Klima Servisi, Sultançiftliği Beko Klima Servisi, Sultançiftliği Altus Klima Servisi, Sultançiftliği Arstil Klima Servisi, Sultançiftliği Demirdöküm Klima Servisi, Sultançiftliği York Klima Servisi, Sultançiftliği Alaska Klima Servisi, Sultançiftliği Regal Klima Servisi, Sultançiftliği Seg Klima Servisi, Sultançiftliği Vestel Klima Servisi, Sultançiftliği Baymak Klima Servisi, Sultançiftliği Baxi Klima Servisi, Sultançiftliği Toshiba Klima Servisi, Sultançiftliği Fujitsu Klima Servisi, Sultançiftliği Daikın Klima Servisi, Sultançiftliği Airfel Klima Servisi, Sultançiftliği Seikon Klima Servisi, Sultançiftliği Samsung Klima Servisi, Sultançiftliği Alarko Klima Servisi, Sultançiftliği Eca Klima Servisi, Sultançiftliği Bosch Klima Servisi, Sultançiftliği Siemens Klima Servisi, Sultançiftliği Lg Klima Servisi, Sultançiftliği Mitsubishi Klima Servisi, Sultançiftliği Midea Klima Servisi,

Sultançiftliği Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Sultançiftliği Klima Montaj Servisi, Sultançiftliği Klima Yerdeğişimi Servisi, Sultançiftliği Klima Bakım Servisi, Sultançiftliği Klima Arıza Servisi,

Sultançiftliği Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir