Sultangazi Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Sultangazi semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Sultangazi Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Sultangazi Klima Servis Markalarımız

Sultangazi Arçelik Klima Servisi, Sultangazi Beko Klima Servisi, Sultangazi Altus Klima Servisi, Sultangazi Arstil Klima Servisi, Sultangazi Demirdöküm Klima Servisi, Sultangazi York Klima Servisi, Sultangazi Alaska Klima Servisi, Sultangazi Regal Klima Servisi, Sultangazi Seg Klima Servisi, Sultangazi Vestel Klima Servisi, Sultangazi Baymak Klima Servisi, Sultangazi Baxi Klima Servisi, Sultangazi Toshiba Klima Servisi, Sultangazi Fujitsu Klima Servisi, Sultangazi Daikın Klima Servisi, Sultangazi Airfel Klima Servisi, Sultangazi Seikon Klima Servisi, Sultangazi Samsung Klima Servisi, Sultangazi Alarko Klima Servisi, Sultangazi Eca Klima Servisi, Sultangazi Bosch Klima Servisi, Sultangazi Siemens Klima Servisi, Sultangazi Lg Klima Servisi, Sultangazi Mitsubishi Klima Servisi, Sultangazi Midea Klima Servisi,

Sultangazi Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Sultangazi Klima Montaj Servisi, Sultangazi Klima Yerdeğişimi Servisi, Sultangazi Klima Bakım Servisi, Sultangazi Klima Arıza Servisi,

Sultangazi Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir