Taksim Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Taksim semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Taksim Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Taksim Klima Servis Markalarımız

Taksim Arçelik Klima Servisi, Taksim Beko Klima Servisi, Taksim Altus Klima Servisi, Taksim Arstil Klima Servisi, Taksim Demirdöküm Klima Servisi, Taksim York Klima Servisi, Taksim Alaska Klima Servisi, Taksim Regal Klima Servisi, Taksim Seg Klima Servisi, Taksim Vestel Klima Servisi, Taksim Baymak Klima Servisi, Taksim Baxi Klima Servisi, Taksim Toshiba Klima Servisi, Taksim Fujitsu Klima Servisi, Taksim Daikın Klima Servisi, Taksim Airfel Klima Servisi, Taksim Seikon Klima Servisi, Taksim Samsung Klima Servisi, Taksim Alarko Klima Servisi, Taksim Eca Klima Servisi, Taksim Bosch Klima Servisi, Taksim Siemens Klima Servisi, Taksim Lg Klima Servisi, Taksim Mitsubishi Klima Servisi, Taksim Midea Klima Servisi,

Taksim Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Taksim Klima Montaj Servisi, Taksim Klima Yerdeğişimi Servisi, Taksim Klima Bakım Servisi, Taksim Klima Arıza Servisi,

Taksim Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir