Ulus Klima Servisi

Ulus Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Ulus semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Ulus Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Ulus Klima Servis Markalarımız

Ulus Arçelik Klima Servisi, Ulus Beko Klima Servisi, Ulus Altus Klima Servisi, Ulus Arstil Klima Servisi, Ulus Demirdöküm Klima Servisi, Ulus York Klima Servisi, Ulus Alaska Klima Servisi, Ulus Regal Klima Servisi, Ulus Seg Klima Servisi, Ulus Vestel Klima Servisi, Ulus Baymak Klima Servisi, Ulus Baxi Klima Servisi, Ulus Toshiba Klima Servisi, Ulus Fujitsu Klima Servisi, Ulus Daikın Klima Servisi, Ulus Airfel Klima Servisi, Ulus Seikon Klima Servisi, Ulus Samsung Klima Servisi, Ulus Alarko Klima Servisi, Ulus Eca Klima Servisi, Ulus Bosch Klima Servisi, Ulus Siemens Klima Servisi, Ulus Lg Klima Servisi, Ulus Mitsubishi Klima Servisi, Ulus Midea Klima Servisi,

Ulus Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Ulus Klima Montaj Servisi, Ulus Klima Yerdeğişimi Servisi, Ulus Klima Bakım Servisi, Ulus Klima Arıza Servisi,

Ulus Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara