Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Ümraniye semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Ümraniye Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Ümraniye Klima Servis Markalarımız

Ümraniye Arçelik Klima Servisi, Ümraniye Beko Klima Servisi, Ümraniye Altus Klima Servisi, Ümraniye Arstil Klima Servisi, Ümraniye Demirdöküm Klima Servisi, Ümraniye York Klima Servisi, Ümraniye Alaska Klima Servisi, Ümraniye Regal Klima Servisi, Ümraniye Seg Klima Servisi, Ümraniye Vestel Klima Servisi, Ümraniye Baymak Klima Servisi, Ümraniye Baxi Klima Servisi, Ümraniye Toshiba Klima Servisi, Ümraniye Fujitsu Klima Servisi, Ümraniye Daikın Klima Servisi, Ümraniye Airfel Klima Servisi, Ümraniye Seikon Klima Servisi, Ümraniye Samsung Klima Servisi, Ümraniye Alarko Klima Servisi, Ümraniye Eca Klima Servisi, Ümraniye Bosch Klima Servisi, Ümraniye Siemens Klima Servisi, Ümraniye Lg Klima Servisi, Ümraniye Mitsubishi Klima Servisi, Ümraniye Midea Klima Servisi,

Ümraniye Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Ümraniye Klima Montaj Servisi, Ümraniye Klima Yerdeğişimi Servisi, Ümraniye Klima Bakım Servisi, Ümraniye Klima Arıza Servisi,

Ümraniye Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara