Üsküdar Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Üsküdar semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Üsküdar Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Üsküdar Klima Servis Markalarımız

Üsküdar Arçelik Klima Servisi, Üsküdar Beko Klima Servisi, Üsküdar Altus Klima Servisi, Üsküdar Arstil Klima Servisi, Üsküdar Demirdöküm Klima Servisi, Üsküdar York Klima Servisi, Üsküdar Alaska Klima Servisi, Üsküdar Regal Klima Servisi, Üsküdar Seg Klima Servisi, Üsküdar Vestel Klima Servisi, Üsküdar Baymak Klima Servisi, Üsküdar Baxi Klima Servisi, Üsküdar Toshiba Klima Servisi, Üsküdar Fujitsu Klima Servisi, Üsküdar Daikın Klima Servisi, Üsküdar Airfel Klima Servisi, Üsküdar Seikon Klima Servisi, Üsküdar Samsung Klima Servisi, Üsküdar Alarko Klima Servisi, Üsküdar Eca Klima Servisi, Üsküdar Bosch Klima Servisi, Üsküdar Siemens Klima Servisi, Üsküdar Lg Klima Servisi, Üsküdar Mitsubishi Klima Servisi, Üsküdar Midea Klima Servisi,

Üsküdar Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Üsküdar Klima Montaj Servisi, Üsküdar Klima Yerdeğişimi Servisi, Üsküdar Klima Bakım Servisi, Üsküdar Klima Arıza Servisi,

Üsküdar Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir