Yakacık Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Yakacık semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Yakacık Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Yakacık Klima Servis Markalarımız

Yakacık Arçelik Klima Servisi, Yakacık Beko Klima Servisi, Yakacık Altus Klima Servisi, Yakacık Arstil Klima Servisi, Yakacık Demirdöküm Klima Servisi, Yakacık York Klima Servisi, Yakacık Alaska Klima Servisi, Yakacık Regal Klima Servisi, Yakacık Seg Klima Servisi, Yakacık Vestel Klima Servisi, Yakacık Baymak Klima Servisi, Yakacık Baxi Klima Servisi, Yakacık Toshiba Klima Servisi, Yakacık Fujitsu Klima Servisi, Yakacık Daikın Klima Servisi, Yakacık Airfel Klima Servisi, Yakacık Seikon Klima Servisi, Yakacık Samsung Klima Servisi, Yakacık Alarko Klima Servisi, Yakacık Eca Klima Servisi, Yakacık Bosch Klima Servisi, Yakacık Siemens Klima Servisi, Yakacık Lg Klima Servisi, Yakacık Mitsubishi Klima Servisi, Yakacık Midea Klima Servisi,

Yakacık Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Yakacık Klima Montaj Servisi, Yakacık Klima Yerdeğişimi Servisi, Yakacık Klima Bakım Servisi, Yakacık Klima Arıza Servisi,

Yakacık Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir