Yakuplu Klima Servisi

Yakuplu Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Yakuplu semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Yakuplu Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Yakuplu Klima Servis Markalarımız

Yakuplu Arçelik Klima Servisi, Yakuplu Beko Klima Servisi, Yakuplu Altus Klima Servisi, Yakuplu Arstil Klima Servisi, Yakuplu Demirdöküm Klima Servisi, Yakuplu York Klima Servisi, Yakuplu Alaska Klima Servisi, Yakuplu Regal Klima Servisi, Yakuplu Seg Klima Servisi, Yakuplu Vestel Klima Servisi, Yakuplu Baymak Klima Servisi, Yakuplu Baxi Klima Servisi, Yakuplu Toshiba Klima Servisi, Yakuplu Fujitsu Klima Servisi, Yakuplu Daikın Klima Servisi, Yakuplu Airfel Klima Servisi, Yakuplu Seikon Klima Servisi, Yakuplu Samsung Klima Servisi, Yakuplu Alarko Klima Servisi, Yakuplu Eca Klima Servisi, Yakuplu Bosch Klima Servisi, Yakuplu Siemens Klima Servisi, Yakuplu Lg Klima Servisi, Yakuplu Mitsubishi Klima Servisi, Yakuplu Midea Klima Servisi,

Yakuplu Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Yakuplu Klima Montaj Servisi, Yakuplu Klima Yerdeğişimi Servisi, Yakuplu Klima Bakım Servisi, Yakuplu Klima Arıza Servisi,

Yakuplu Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara