Yenibosna Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Yenibosna semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Yenibosna Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Yenibosna Klima Servis Markalarımız

Yenibosna Arçelik Klima Servisi, Yenibosna Beko Klima Servisi, Yenibosna Altus Klima Servisi, Yenibosna Arstil Klima Servisi, Yenibosna Demirdöküm Klima Servisi, Yenibosna York Klima Servisi, Yenibosna Alaska Klima Servisi, Yenibosna Regal Klima Servisi, Yenibosna Seg Klima Servisi, Yenibosna Vestel Klima Servisi, Yenibosna Baymak Klima Servisi, Yenibosna Baxi Klima Servisi, Yenibosna Toshiba Klima Servisi, Yenibosna Fujitsu Klima Servisi, Yenibosna Daikın Klima Servisi, Yenibosna Airfel Klima Servisi, Yenibosna Seikon Klima Servisi, Yenibosna Samsung Klima Servisi, Yenibosna Alarko Klima Servisi, Yenibosna Eca Klima Servisi, Yenibosna Bosch Klima Servisi, Yenibosna Siemens Klima Servisi, Yenibosna Lg Klima Servisi, Yenibosna Mitsubishi Klima Servisi, Yenibosna Midea Klima Servisi,

Yenibosna Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Yenibosna Klima Montaj Servisi, Yenibosna Klima Yerdeğişimi Servisi, Yenibosna Klima Bakım Servisi, Yenibosna Klima Arıza Servisi,

Yenibosna Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir