Yenikapı Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Yenikapı semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Yenikapı Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Yenikapı Klima Servis Markalarımız

Yenikapı Arçelik Klima Servisi, Yenikapı Beko Klima Servisi, Yenikapı Altus Klima Servisi, Yenikapı Arstil Klima Servisi, Yenikapı Demirdöküm Klima Servisi, Yenikapı York Klima Servisi, Yenikapı Alaska Klima Servisi, Yenikapı Regal Klima Servisi, Yenikapı Seg Klima Servisi, Yenikapı Vestel Klima Servisi, Yenikapı Baymak Klima Servisi, Yenikapı Baxi Klima Servisi, Yenikapı Toshiba Klima Servisi, Yenikapı Fujitsu Klima Servisi, Yenikapı Daikın Klima Servisi, Yenikapı Airfel Klima Servisi, Yenikapı Seikon Klima Servisi, Yenikapı Samsung Klima Servisi, Yenikapı Alarko Klima Servisi, Yenikapı Eca Klima Servisi, Yenikapı Bosch Klima Servisi, Yenikapı Siemens Klima Servisi, Yenikapı Lg Klima Servisi, Yenikapı Mitsubishi Klima Servisi, Yenikapı Midea Klima Servisi,

Yenikapı Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Yenikapı Klima Montaj Servisi, Yenikapı Klima Yerdeğişimi Servisi, Yenikapı Klima Bakım Servisi, Yenikapı Klima Arıza Servisi,

Yenikapı Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir