Yeşilköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Yeşilköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Yeşilköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Yeşilköy Klima Servis Markalarımız

Yeşilköy Arçelik Klima Servisi, Yeşilköy Beko Klima Servisi, Yeşilköy Altus Klima Servisi, Yeşilköy Arstil Klima Servisi, Yeşilköy Demirdöküm Klima Servisi, Yeşilköy York Klima Servisi, Yeşilköy Alaska Klima Servisi, Yeşilköy Regal Klima Servisi, Yeşilköy Seg Klima Servisi, Yeşilköy Vestel Klima Servisi, Yeşilköy Baymak Klima Servisi, Yeşilköy Baxi Klima Servisi, Yeşilköy Toshiba Klima Servisi, Yeşilköy Fujitsu Klima Servisi, Yeşilköy Daikın Klima Servisi, Yeşilköy Airfel Klima Servisi, Yeşilköy Seikon Klima Servisi, Yeşilköy Samsung Klima Servisi, Yeşilköy Alarko Klima Servisi, Yeşilköy Eca Klima Servisi, Yeşilköy Bosch Klima Servisi, Yeşilköy Siemens Klima Servisi, Yeşilköy Lg Klima Servisi, Yeşilköy Mitsubishi Klima Servisi, Yeşilköy Midea Klima Servisi,

Yeşilköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Yeşilköy Klima Montaj Servisi, Yeşilköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Yeşilköy Klima Bakım Servisi, Yeşilköy Klima Arıza Servisi,

Yeşilköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir