Yeşilyurt Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Yeşilyurt semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Yeşilyurt Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Yeşilyurt Klima Servis Markalarımız

Yeşilyurt Arçelik Klima Servisi, Yeşilyurt Beko Klima Servisi, Yeşilyurt Altus Klima Servisi, Yeşilyurt Arstil Klima Servisi, Yeşilyurt Demirdöküm Klima Servisi, Yeşilyurt York Klima Servisi, Yeşilyurt Alaska Klima Servisi, Yeşilyurt Regal Klima Servisi, Yeşilyurt Seg Klima Servisi, Yeşilyurt Vestel Klima Servisi, Yeşilyurt Baymak Klima Servisi, Yeşilyurt Baxi Klima Servisi, Yeşilyurt Toshiba Klima Servisi, Yeşilyurt Fujitsu Klima Servisi, Yeşilyurt Daikın Klima Servisi, Yeşilyurt Airfel Klima Servisi, Yeşilyurt Seikon Klima Servisi, Yeşilyurt Samsung Klima Servisi, Yeşilyurt Alarko Klima Servisi, Yeşilyurt Eca Klima Servisi, Yeşilyurt Bosch Klima Servisi, Yeşilyurt Siemens Klima Servisi, Yeşilyurt Lg Klima Servisi, Yeşilyurt Mitsubishi Klima Servisi, Yeşilyurt Midea Klima Servisi,

Yeşilyurt Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Yeşilyurt Klima Montaj Servisi, Yeşilyurt Klima Yerdeğişimi Servisi, Yeşilyurt Klima Bakım Servisi, Yeşilyurt Klima Arıza Servisi,

Yeşilyurt Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir