Zeytinburnu Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Zeytinburnu semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Zeytinburnu Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Zeytinburnu Klima Servis Markalarımız

Zeytinburnu Arçelik Klima Servisi, Zeytinburnu Beko Klima Servisi, Zeytinburnu Altus Klima Servisi, Zeytinburnu Arstil Klima Servisi, Zeytinburnu Demirdöküm Klima Servisi, Zeytinburnu York Klima Servisi, Zeytinburnu Alaska Klima Servisi, Zeytinburnu Regal Klima Servisi, Zeytinburnu Seg Klima Servisi, Zeytinburnu Vestel Klima Servisi, Zeytinburnu Baymak Klima Servisi, Zeytinburnu Baxi Klima Servisi, Zeytinburnu Toshiba Klima Servisi, Zeytinburnu Fujitsu Klima Servisi, Zeytinburnu Daikın Klima Servisi, Zeytinburnu Airfel Klima Servisi, Zeytinburnu Seikon Klima Servisi, Zeytinburnu Samsung Klima Servisi, Zeytinburnu Alarko Klima Servisi, Zeytinburnu Eca Klima Servisi, Zeytinburnu Bosch Klima Servisi, Zeytinburnu Siemens Klima Servisi, Zeytinburnu Lg Klima Servisi, Zeytinburnu Mitsubishi Klima Servisi, Zeytinburnu Midea Klima Servisi,

Zeytinburnu Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Zeytinburnu Klima Montaj Servisi, Zeytinburnu Klima Yerdeğişimi Servisi, Zeytinburnu Klima Bakım Servisi, Zeytinburnu Klima Arıza Servisi,

Zeytinburnu Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir